شرکت ارتباطات پرشيا در يک نگاه

علل و زمينه تاسيس شرکت ارتباطات پرشيا به بيش از 10 سال سابقه فعاليت گروه موسسين شرکت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخشهای خصوصی و دولتی باز می گردد. شرکت مهندسی و ساخت تاسيسات دريائی ايران به عنوان، بستر پرورش و فراهم آورنده امکانات و فرصتهای لازم برای اين گروه فنی، همواره با همياری و همکاری در تمامی زمينه های لازم نقش به سزائی در اين حيطه ايفا نموده است.

شرکت ارتباطات پرشیا به عنوان یک پیمانکار EPC ارتباطات (مهندسی، تهیه و ساخت)، به طور خاص در یک منطقه صنعتی کار می کند، ما تخصص خود را برای برآوردن احتیاجات منحصر به فرد مشتریانمان با بالاترین استانداردهای جهانی، هدف قرار داده ایم. ما امتیازی یا فرصتی داشته ایم که دست در دست یکدیگر با شرکای استراتژیک خارجی، راه حل های Vendor-neutral را برای صنایع انرژی، برق و حمل ونقل تامین کنیم.

راه حل های ارتباطاتی ما از زمان تاسیس در سال 2004 ، خدماتی برای اپراتور های اصلی در نیروگاه ها، سکوهای فرا ساحل، پالایشگاه ها، ایستگاه های کمپرسور هوا، خطوط لوله و کارخانه هایی در سرتاسر ایران تامین کرده است.

کمپانی ارتباطات پرشیا با تعدادی از ارائه دهندگان برجسته خدمات و تولید کنندگان تجهیزات در مبحث فن آوری در حال مشارکت است. ارتباط مجتمع ( یکپارچه سازی اطلاعات) و خدمات میدان نفتی دیجیتال ، داشتن یک تیم جوان، پرانرژی و اختصاص دادن افرادی با یک زمینه گسترده ای از تجربه ، کمپانی پرشیا را بر روی ارائه راه حل های مقرون به صرفه، ابداعی و معتبر متمرکز ساخته است.

بخشی از کمپانی ما، برای ارسال خدمات پس از فروش مانند: ارتقاء سیستم، نگهداری پیشگیرانه متناوب ، عیب یابی و نیروی انسانی برای رضایت مشتریان، اختصاص داده شده است.

سهامداران:

شرکت مهندسی و ساخت تاسيسات دريائی ايران

ماموريت، چشم انداز و ارزشها

ماموريت:

تبديل کسب و کار به فرآيندی ساده، سريع و مطمئن با ارائه راه حل های ارتباطی ساخت يافته. چشم انداز: تبديل شدن به يکی از گروه های پيشرو فعال در زمينه فناوری اطلاعات و ارتباطات در خاورميانه. ما موفقيت خود را در گرو آموزش متخصصين ، نوآوری های فنی و مشارکت با ساير مجموعه ها می دانيم.

ارزشها:
 • مسئوليت : رعايت اصول اخلاقی و حس مسئوليت پذيری
 • برتری : تلاش برای بدست آوردن بهترين نتايج
 • خلاقيت : استفاده آزادانه از حس خلاقيت
 • کار گروهی : درک مشترک و ايجاد بستری مناسب برای کار گروهی

خدمات :

کمپانی ارتباطات پرشیا برای انتخاب شدن به عنوان ایجاد کننده ارتباط در منطقه مفتخر است. ما خدماتمان را به مشتریان و پیمانکارانی که مایل به برونسپاری احتیاجات شبکه ارتباطی خود، چه در مرحله طراحی و چه در مرحله راه اندازی هستند، پیشنهاد می کنیم. ما همچنین به مشتریان خود برای درخواست و اجرای فن آوری دیجیتال در سایت های خود برای بهینه سازی و مدیریت اطلاعات عملیات ، کمک می کنیم.

تجربیات ما در مهارت های زیر توسعه پیدا می کند:

 1. ارتباط مجتمع ( یکپارچه سازی اطلاعات)
 2. طرح تفصیلی و مهندسی
 3. مدیریت پروژه
 4. نصب و آموزش
 5. مشاوره و FEED
 6. پشتیبانی و نگهداری
 7. نصب و آموزش
 8. نیروی انسانی و برونسپاری خدمات مدیریتی

محصولات:

 1. مركز تلفن IP-BASED
 2. سيستم هدايت و كنترل وسايل نقليه (ON-LINE TRACKING SYSTEM)ا- OTS
 3. ارتباطات فراساحلی